head

head

niedziela, 3 sierpnia 2014

Gabinet Rehabilitacji FOKA - cz. 1. Zabiegi rehabilitacyjne.

W związku z licznymi zapytaniami o Gabinet Rehabilitacyjny FOKA, który pomaga mi w przygotowaniach do UTMB, świadcząc liczne usługi z najwyższej półki rehabilitacji i regeneracji powysiłkowej, postanowiłem uchylić rąbka tajemnicy i szerzej opisać ten przybytek rozkoszy.

W pierwszej części chętnie przedstawię Wam niektóre usługi z przebogatej oferty świadczeń Gabinetu FOKA.

1. Kriokomora.

O zaletach krioterapii nie trzeba wiele się rozpisywać. Każdy, kto kiedykolwiek przyłożył sobie lód w bolące miejsce albo schładzał karka zimną wodą w trakcie treningu w upalne dzień, wie o co chodzi. FOKA oferuje swoim pacjentom komfortową komorę wyposażoną w elementy aromaterapii oraz szereg udogodnień zwiększających komfort użyktowania tego niezwykłego pomieszczenia. 2. Sauna

O saunie fińskiej słyszał chyba każdy. Gorące kamienie, sosnowa boazeria i te sprawy. Gabinet FOKA oferuje awangardowe, wizjonerskie rozwiązanie: saunę na otwartym powietrzu. Naturalne ciepło z niewyczerpanego źródła sprawia, że sauna Gabinetu jest doskonale proekologiczna. Warto dodać, że FOKA oferuje nasycanie organizmu witaminą D bez pobierania żadnych dodatkowych oplat! Na każdym kroku widać, że każdego pacjenta Gabinetu otacza się szczególną troską...3. Gabinet masażu.

Dzisiejszy przegląd zabiegów kończymy niewątpliwy hitem z zakresu rehabilitacji sportowej. Wykwalifikowana kadra dokonuje cudów ugniatając, głaszcząc i w każdy inny możliwy do wyobrażenia sposób maltretując tkanki. Dzięki świetnemu zapleczu i nowoczesnemu sprzętowi artyści-masażyści Gabinetu moga prawdziwie przyłożyć się do pracy, co widać na załączonym materiale fotograficznym.To tylko niewielki skrawek z rogu obfitości zabiegów i sesji proponowanych przez Gabinet Rehabilitacji FOKA.

Kierownictwo Gabinetu z duma podsumowuje swoje dotychczasowe osiągnięcia:

"jeszcze żaden niezadowolony pacjent nie wyszedł z naszego Gabinetu"

POLECAM!

1 komentarz: